«Органічна Україна 2021. Черкаси»

Дата: 30.07.2021 15:51

XXХХХVIII Регіональний Форум
«Органічна Україна 2021. Черкаси»
Дата: 6 серпня 2021, онлайн ZOOM
Час: 10.00 - 12.00

Посилання для доєднання:

Команда Органічної України – агенти змін, тому ми змінюємо формат проведення Регіональних Форумів «Органічна Україна 2021» та фокусуємося на трьох векторах:
1. Компетенція – всі детальні презентації спікерів Регіональних Форумів «Органічна Україна 2021» учасники отримають після форуму на електронну адресу, вказану під час реєстрації.
2. Комунікація – під час проведення заходу для кожного спікера відведено 5 хв, за які він має на одному слайді розкрити тему та привернути увагу до себе та своєї доповіді. За наступні 5 хв дати відповіді на питання, які будуть виникати під час заходу разом із модератором.
3. Консолідація – за 2 години Регіональних Форумів «Органічна Україна» об’єднати всіх зацікавлених у розвитку органічного виробництва в області.
Наша задача – повністю розкрити можливості органічного виробництва та потенціал реалізації: перспективи та ресурси.
Модератор Олена Корогод (Березовська) – президент, Громадська спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна»
Лілія Корсак – координатор Стратегічного комітету з відродження родючості ґрунту, ГС «Органічна Україна»

Даний захід проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.