Програми підтримки аграрного сектору

Дата: 19.04.2018 10:21

Згідно з договором про асоціацію з Євросоюзом, в Україні з 1 липня 2018 року молокопереробним комбінатам забороняється проводити закупівлю молока у населення. Цим самим селяни втратять один із каналів заробітку. Як альтернативу вирішення вказаного питання держава вбачає у створенні та розвитку сімейних ферм з об’єднанням їх у сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи. Це слугує економічною основою для розвитку саме малих та середніх аграрних формувань, самозайнятості сільського населення.

З метою стимулювання сільських родин та у вцілому всіх аграрних формувань 7 лютого Кабінет Міністрів України схвалив Програми підтримки аграрного сектору за ключовими напрямами у рамках Державного бюджету на 2018 рік. Загальна сума підтримки складе 6,3млрд гривень.

На розвиток тваринництва виділяються кошти:

500 млн.грн.- агроформуванням, які утримують корів молочного напрямку продуктивності (1500 грн. на корову в рік);

700 млн.грн.- громадянам, які утримують у господарстві молодняк великої рогатої худоби (2500 грн. за теля в рік);

2500 млн.грн.- агроформуванням, які будують та реконструюють тваринницькі приміщення;

1000 млн.грн.- фермерським господарствам та сільськогосподарським кооперативам на розвиток галузі,70-відсоткове спів фінансування витрат кооперативів на придбання обладнання вітчизняного виробництва.

Довідки за телефоном 2-20-40

т.в.о. спеціаліста 1 категорії