Соціальний захист населення

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.

12:25 27.03.2023

Громадянам, які належать до категорії малозабезпечених сімей.

Згідно із Законом України „Про Державний бюджет України на 2023 рік” Міністерством соціальної політики передбачені кошти для надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї.

08:38 17.03.2023

Забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків

Ґендерна рівність передбачає суспільство, в якому і жінки, і чоловіки володіють рівними можливостями, правами та обов’язками в усіх сферах життя. Рівність між жінками та чоловіками – це коли представники обох статей можуть на рівних мати доступ до освіти і охорони здоров’я, управління і влади, мають рівні можливості досягти фінансової незалежності, працюючи на когось або керуючи власним бізнесом, реалізації своїх особистісних та професійних потреб та інтересів.

08:35 17.03.2023