Залучення молоді до управління громадою

Дата: 03.05.2019 15:05

У Мліївській об’єднаній територіальній громаді було проведено комплекс  заходів щодо "Залучення молоді до управління громадою". Для нас важливо, яка саме модель молодіжної роботи є на місцевому рівні, особливо в умовах децентралізації. На цих заходах  були присутні учні 9, 10 та 11 класів всіх шкіл громади.

Працівниками відділу економічного розвитку та інвестицій було надано всю інформацію про органи місцевого самоврядування, про відділи апарату Мліївської сільської ради та про можливості реалізувати себе. Після ознайомлення з наданим матеріалом учні мали можливість скласти плани на майбутнє, де вони висунули креативні та цікаві ідеї для покращення життя в громаді, а саме: створення притулків для безпритульних тварин, створення фітнес клубу та придбання контейнерів для роздільного сміття. Також учні мали змогу провести один день, як працівники Мліївської сільської ради на чолі з головою та вирішувати питання. Результатом спільної роботи молоді та представниками органів самоврядування є домовленість про подальше проведення таких заходів. Задоволення отримали як молодь, так і працівники органу управління.