Новорічні святкування громади Мліївської ОТГ

Дата: 17.01.2018 15:38

Фото без описуЗавершення 2017 року у Мліївській територіальній громаді відбулось яскравими культурними заходами організованими директорами закладів культури села Мліїв та села Старосілля (Подупейко П.М. та Милокост К.Г.)

Так, 19 грудня 2017р. мліївчани почали приймати привітання від Св. Миколая. На дійство були запрошені ветерани культури села Мліїв. Під час святкування були вручені цінні призи Жулі О.В. та Яровому М.М.

Продовжили естафету «гарного настрою» 27-28 грудня мліївська щедрувальна група вітаннями всіх робітників підприємств та підприємців села Мліїв.

29 грудня відбувся новорічний «вогник» для жителів мікрорайону «Садстанція». На якому Дід Мороз та Снігуроньга подарували святковий настрій дорослим, а конкурси та танці  чудово завершили вечір.

31 грудня робітники Мліївського центру культури і дозвілля подарували новорічний концерт для жителів села Мліїв.

А 30 грудня відбулися святково-різдвяні привітання у Старосільському центрі культури і дозвілля, де старосільці мали змогу долучитись до святкового настрою мліївчан.

Розпочалось святкування з новорічної промови у віршах та прозі від депутата Мліївської ОТГ Миколаєнко К.М.

У святі прийняли участь учні старших і молодших класів ЗОШ I-III ступенів, гості з Мліїва: Марченко Валентина, яка виконувала сольні пісні.

Викликала позитивний настрій мізансцена «сім’я» у виконані Оксани Каракай та Катерини Милокост.

Здивували своїми талантами дитячі та дорослі колективи, які виконали естрадні та народні новорічні пісні.

На такій позивній ноті завершився 2017 рік у Мліївській ОТГ.

Бажаємо жителям нашої Мліївської громади легкого та щасливого 2018 року.

З Новим Роком наша об’єднана громада!!!

Статтю підготували: Подупейко Петро та Милокост Катерина