Дорогі жінки Мліївської територіальної громади!

Дата: 08.03.2023 08:32

Щиро вітаю вас зі святом весни, яке несе у світ ніжність і красу, адже все найдорожче, що є у нашому житті – щастя радість, надія, кохання – пов’язане з жінкою!

Сьогодні для кожної жінки-українки мир – найкращий подарунок. У Міжнародний жіночий день хочу побажати перемоги над ворогом, мирного неба над головою, весняного сонця, позитивних емоцій, здоров’я, справжнього людського щастя вам і вашим близьким. Нехай усі негаразди обходять стороною, а кожен день стане нарешті приводом для радості. Нехай ваші сльози проливаються лише від щастя, звістки приходять лише добрі.

В день свята особливі вітання дружинам, матерям мобілізованих солдатів, які сьогодні захищають територіальну цілісність української держави та виборюють мир на рідній землі.

Перемоги, миру нам, душевної рівноваги та світлої надії.

З повагою

сільський голова                                                                                          Василь МИКИТЕНКО