Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

Дата: 30.09.2022 10:39

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти! Праця учителя є найбільшим скарбом суспільства. Ви формуєте наше майбутнє, завдяки вашим зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства і пізнання до широкої дороги життя.

На жаль, через збройну агресію росії вам доводиться спілкуватися з дітьми в онлайн форматі, проте, впевнений, що ваша доброта і педагогічна майстерність навіть через монітор гаджетів долучає їх до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи. Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, творчий пошук, добро та щедрість душі, а ще за активну громадянську позицію в наближенні української Перемоги.

Всім бажаю витримати всі навантаження. У цей складний час пам’ятаймо: наші діти – це майбутнє України, наша гордість і віра у майбутнє.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, мирного неба, невичерпних творчих задумів. Нехай життя буде сповнене любов`ю учнів, підтримкою батьків та теплотою рідних. Щастя й миру вам та вашим родинам!

З повагою
сільський голова                                                                                                 Василь МИКИТЕНКО