Шановні підприємці Мліївської громади!

Дата: 04.09.2022 09:39

Традиційно у першу неділю вересня вся Україна відзначає День підприємця. Це професійне свято людей, які пов’язали свою долю з досить нелегкою справою – бізнесом.

Вперше цього року це свято відбувається у надскладних умовах воєнного стану. Проте підприємці нашої громади вкотре довели, що вони є надійним плечем, на яке можна спертися у найскладніших життєвих ситуаціях. Саме ви з перших днів агресії рф, попри невизначеність економічної ситуації, не зупинили виробництва та зберегли робочі місця, підтримали бюджет громади сплаченими податками, саме ви є найбільшими благодійниками та меценатами, які не шкодують ні фінансових, ні матеріальних ресурсів для підтримки ЗСУ.

Щиро вітаю вас з професійним святом та дякую за самовідданість, наполегливість та підтримку. Бажаю вам і вашим родинам миру, міцного здоров’я, вагомих здобутків, добробуту і злагоди. Нехай всі життєві дороги ведуть вас до успіхів!

З повагою

сільський голова                                                                                                      Василь МИКИТЕНКО