Щодо грошової допомоги від міжнародних організацій

Дата: 28.07.2022 14:52
Кількість переглядів: 1963

З самого ранку і увесь день - величезні черги до відділень банків. Більшість у черзі - люди похилого віку, пенсіонери. Ті, хто має право на отримання додаткових коштів у вигляді грошової допомоги від міжнародних організацій.

Все не складно і будь-який користувач смартфону може все швидко оформити.

Тому звертаємось до рідних і близьких людей, які можуть допомогти старшим у подачі заявки.

Допоможіть, будь ласка???

?Алгоритм простий ?

??Найлегше отримати IBAN через Приват24. Заходите у меню «Сервіси»,

звідти – у «Перекази",

далі - «SWIFT»,

тоді – у «Реквізити» - "Інша валюта".

Там і копіюєте (переписуєте) рахунок для подальшого подання за вимогою.

Немає Приват24?

Можна скористатись терміналом! Такі є у місті.

Наступний варіант – гаряча лінія 3700. Можна зв’язатись із консультантом та вирішити питання у телефонному режимі.

??Ощадбанк теж дозволяє онлайн отримати рахунок через додаток у телефоні. Якщо ж додатку немає, а телефон звичайний кнопковий, тільки тоді користувачам Ощаду слід іти до спеціаліста у відділення.

?Для літніх людей дізнатись дані своїх карток онлайн, як правило, складно. Не всі вони впевнені користувачі ПК та не всі мають смартфони. Якщо ваші батьки, рідні, сусіди – пенсіонери чи люди з інвалідністю, не мають статусу внутрішньо-переміщеної особи і їм потрібні гроші – допоможіть їм дізнатись їхні реквізити і оформити заявку без участі у багатолюдних чергах.

??Також оформити допомогу можуть мешканці громади, які не мають банківську картку і отримують пенсію через "Укрпошту".

Людям, які отримують пенсію чи соціальні виплати від Укрпошти листоношею, необов’язково звертатися в банк для реєстрації, стояти у чергах і чекати на відкриття карткового рахунку. Заявку на допомогу можна подати і без IBAN. Якщо людина користується інтернетом, може зробити це самостійно. Якщо ні доступу до мережі, ні смартфону у заявника немає, потрібно звернутись по допомогу до рідних чи близьких. Працівники пошти реєстрацію людей на отримання допомоги не проводять!

Надіслати заявку просто, перейшовши за посиланням. Коли ж черга дійде до розрахункового рахунку у форматі IBAN, клікнути на галочку «в мене немає банківського рахунку».

Далі - автоматично. Попередньо в заявці людина вказує свої паспортні дані та адресу проживання, і вони є ключовими при отриманні коштів.

Після цього допомога від ООН нараховується по принципу нарахування пенсії, тільки з поміткою «грошовий переказ» на найближче відділення Укрпошти. Коли гроші на ім’я отримувача надходять, працівники відділення сповіщають отримувача про переказ. Забрати гроші людина може за наявності паспорта на пошті або ж у себе вдома, скориставшись послугою доставки листоношею. Доставка цих коштів від Укрпошти є безкоштовною.

Шляхи отримання реквізитів для виплати ми описали вище, а саму заявку можна оформити тут.

? https://aid.edopomoga.gov.ua