З 01.10.2021 року змінюється система забезпечення інсуліном пацієнтів з діабетом.

Дата: 04.10.2021 09:43

Відділ соціального захисту  та охорони здоров’я інформує!

З 01.10.2021 року змінюється система забезпечення інсуліном

пацієнтів з діабетом.

Що потрібно знати пацієнтам:

Відтепер єдиним платником за препарати інсуліну буде Національна служба здоров’я України (НСЗУ). Раніше за ліки сплачувала держава, шляхом розподілу субвенцій до місцевих бюджетів у регіонах.
       За новою програмою реімбурсації інсулінів, пацієнт повинен отримати від свого сімейного лікаря направлення до лікаря-ендокринолога. Лікар-ендокринолог, в свою чергу, скласти індивідуальний план лікування пацієнта в електронній системі охорони здоров’я та виписати електронний рецепт на інсулін. За цим електронним рецептом пацієнти можуть отримати інсуліни в аптеках, які уклали договір з НСЗУ.

Радимо пацієнтам з  діабетом, які потребують інсулінотерапії, звертатися за направленням до сімейного лікаря та лікаря-ендокринолога вже зараз, щоб отримати необхідний електронний рецепт на препарати інсуліну.

На даний час аптека №86 в м. Городище вже має підписаний договір з НСЗУ. І пацієнти вже можуть отримувати інсулін за електрониими  рецептами.