Відділ соціального захисту та охорони здоров'я

Фото без описуВідділ соціального захисту та охорони здоров’я є виконавчим органом Мліївської  сільської ради.

Основними завданнями відділу є здійснення в межах повноважень контролю  за дотриманням вимог законодавства у сфері охорони здоров’я,  сімейної та ґендерної політики, протидії торгівлі людьми, забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту населення.

У відділі працюють дві особи, які розробляють та організовують виконання комплексних програм та заходів щодо поліпшення становища соціально незахищених верств населення, сімей та громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, та всебічне сприяння в отриманні ними соціальних виплат та послуг за місцем проживання, перебування. Також організовують та координують роботу з питань соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, та вирішення проблемних питань членів сімей загиблих учасників АТО.
        Вживаються заходи щодо соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

Відділ забезпечує діяльність:

- комісії для надання матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету;

- сприяє влаштуванню за потреби до будинків-інтернатів (пансіонатів) громадян похилого віку, інвалідів;

- подає в установленому порядку пропозиції щодо встановлення піклування над повнолітніми дієздатними особами, які за станом здоров’я потребують догляду;

- інформує інвалідів про послуги державної служби зайнятості щодо підбору роботи, проведення професійної орієнтації з метою вибору виду професійної діяльності та визначення виду професійного навчання шляхом професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації.
     Одним з основних завдань відділу є спрямування та координація діяльності КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги імені родини Симиренків» та КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Мліївської сільської ради» та сприяння створенню умов для розвитку місцевих програм з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сімейної та ґендерної політики, протидії торгівлі людьми, запобігання насильству в сім’ї, та реалізації цих заходів. А також забезпечення в межах наданих повноважень безоплатності та доступності медицини на території громади, якості медичної допомоги, створення належних умов в закладах охорони здоров’я для перебування в них хворих та роботи персоналу.

Фахівці відділу готують проєкти рішень на сесії сільської ради та засідання виконкому з питань, що знаходяться в компетенції відділу. Відділ проводить заходи щодо організації санітарно-просвітницької роботи серед населення, працює у тісному контакті з іншими відділами та структурними підрозділами виконавчого комітету Мліївської сільської ради, а також з громадськими та волонтерськими організаціями.

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я Мліївської сільської ради надає послуги:

с. Мліїв, вул. Данила Кушніра, 84

с. Старосілля, вул. Грушевського, 2

Потурбуйтеся про власне здоров'я

Щороку, починаючи з 1950 року, 7 квітня люди в усьому світі відзначають Всесвітній день здоров'я, метою якого є підкреслити важливість здоров’я кожної людини і людства в цілому. Саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров'я в межах ООН (ВООЗ). У наш час здоров’я – це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища. Згідно з даними вчених, здоров’я залежить від багатьох чинників: більше ніж на 50% воно обумовлене способом життя людини, близько 40% – соціальними й природними умовами життя, 10% становить спадковість.

14:06 08.04.2024

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я інформує

З 1 березня 2024 року рішенням Уряду (постанова КМУ від 26.01.2024 №94) передбачені окремі умови призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям.            Згідно внесених змін, на період воєнного стану допомога призначається

20:34 27.03.2024

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я інформує

Одним із основних завдань Міністерства ветеранів є формування і реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів та членів їх сімей, зокрема, забезпечення соціальної та професійної адаптації, зайнятості, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

19:02 06.03.2024