Шановні жителі Мліївської територіальної громади!

Дата: 11.01.2022 19:10

Доводимо до вашого відома, що з 1 січня 2022 року аптека №86, яка знаходиться за адресою:  м.Городище, вул.Миру,101 НЕ ЗДІЙСНЮЄ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ!!!

Категорії населення, які отримують ліки на пільгових умовах безкоштовно або за частковою оплатою, можуть зробити це  в аптечному пункті, що розташований в приміщенні Городищенського медичного об’єднання за адресою: м.Городище, вул.Гагаріна,22 (вхід поруч з банкоматом «ПриватБанку», потім прямо по коридору до аптечного пункту обласного комунального підприємства «Фармація».

Для отримання консультацій звертайтесь до відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Мліївської сільської ради, який знаходиться по вул. Данила Кушніра,84 або за телефонами: 068-481-20-89, Бондаренко Микола Андрійович ( начальник відділу)  або 067-137-58-20, Гейко Олена Іванівна (провідний спеціаліст відділу).