Мліївська громада
Городищенський район, Черкаська область

До уваги пенсіонерів, які одержують пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України!

        Усі пенсіонери, які отримують пенсійні виплати через Державний Ощадний  банк України, мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення.

        Електронне пенсійне посвідчення – це унікальний сучасний технологічний інструмент, який дає змогу не тільки отримати пенсію, оплатити послуги онлайн, а й повноцінно користуватися всіма державними електронними сервісами:

  • поєднує функції посвідчення та платіжної банківської картки;
  • містить електронний цифровий підпис (ЕЦП), який дає змогу отримувати електронні документи на веб-порталах органів влади. Відтепер навіть з дому можна переглядати на веб-порталі послуг Пенсійного фонду інформацію з електронної пенсійної справи про розмір пенсії та її складові, дані про страховий стаж, заробіток, сплачені внески тощо. Електронне пенсійне посвідчення надає можливість написати звернення або подати заяву на перерахунок пенсії через Інтернет без відвідування Пенсійного фонду України;
  • надає можливість контролювати гроші та керувати ними з дому в будь-який час;
  • дає змогу здійснювати банківські операції та безготівкові платежі чи поповнювати готівковими коштами картковий рахунок; оперативно, без черг розраховуватися за комунальні послуги і найголовніше – отримувати пенсію вчасно.

    Для оформлення електронного пенсійного посвідчення потрібно звернутись до органу Пенсійного фонду України за місцем фактичного проживання.

 « повернутися до списку новин