Мліївська громада
Городищенський район, Черкаська область

Засідання робочої групи

10 квітня 2018 року відбулось засідання 4-ї робочої групи з розробки стратегії розвитку Мліївської ОТГ. Зустріч проходила в теплій та затишній атмосфері. Серед присутніх були члени робочої групи,  представники від молоді, релігії, фінансового відділу сільської ради. Вперше робочу групу відвідав  Перерва Григорій - радник з питань регіонального розвитку Черкаського ВП ЦРМС., який надав методологічну допомогу в розробці стратегії.

Під час розгляду матеріалів соціально-економічного аналізу була доведена інформація щодо житлово-комунальних, освітніх, медичних закладів та закладів культури. Особливо вразили всіх присутніх  історичні факти кожного населеного пункту.

Робочою групою розроблено фінальне бачення стратегії розвитку Мліївської територіальної громади, яке передбачає забезпечення високого рівня життя населення шляхом відродження історико-культурної спадщини, організації туризму на території ОТГ та впровадження новітніх технологій в садівництві, сільському господарстві і промисловості, що в свою чергу створить умови для самореалізації молодого покоління на благо громади.

Щиро дякуємо власниці ресторану «Перлина» Марині Дробіт за надання приміщення для проведення заходу.« повернутися до списку новин