Семінар серед учнів 9, 10 та 11 класів

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Завдяки реформі місцевого самоврядування та децентралізації, молодь у громаді може отримати можливість  для самореалізації та шанс зробити особистий внесок у розвиток громади. Усе у ваших руках, можна навчатися тут, працювати тут, робити зміни, реалізовувати свій потенціал. Ми хочемо, щоб молоде покоління відчувало свої реальні можливості та побачили їх на прикладах, у роботі.

Нашою метою є – провести семінар серед учнів 9, 10 та 11 класу щодо роботи органів місцевого самоврядування, ознайомити їх з потрібною інформацією, яку вони будуть використовувати у роботі та надати можливість провести один день, як працівники сільської ради на чолі з головою та вирішувати усі питання. Узгодити з директорами шкіл дні, в які, вони можуть звільнити школярів від навчання, для проведення семінарів та дня місцевого самоврядування.

Для нас важливо, яка саме модель молодіжної роботи є на місцевому рівні, особливо в умовах децентралізації. Вона повинна бути сформована, аби молодій людині були цікаво розвивати, реалізувати себе і, головне, залишитись і бачити себе в майбутньому громади.

План-графік

здійснення заходів щодо залучення молоді до управління громадою на 2019 рік

у Мліївській сільській об’єднаній територіальній громаді

Найменування заходу

Населений пункт

Дата та час

Короткий опис

Загальна кілкість учнів

Ознайомчий семінар

12.04.2019р. з 9:00 до 12:00 год

Буде проведений ознайомчий семінар, де учням 9,10 та 11 класів, шкіл: ЗЗСО І-ІІІ ст. села Старосілля, Мліївський ЗЗСО І-ІІІ ст. села Мліїв та Мліївський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 села Мліїв ім. М.М. Артеменка, буде представлено презентацію про органи місцевого самоврядування, децентралізацію та іншу інформацію

День місцевого самоврядування

с.Мліїв

22.04.2019р. з 10:00 до 14:00 год.

Учні  шкіл:Мліївський ЗЗСО І-ІІІ ст. села Мліїв та Мліївський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 села Мліїв ім. М.М. Артеменка 9,10 та 11 класу, матимуть змогу провести один день, у Мліївській сільській раді, як працівники органу на чолі з головою та вирішуватимуть усі питання.

День місцевого самоврядування

с.Старосілля

23.04.2019р. з 10:00 до 14:00 год.

Учні,ЗЗСО І-ІІІ ст. села Старосілля, 9,10 та 11 класу матимуть змогу провести один день, у Старосільській сільській раді, як працівники органу на чолі з головою та вирішуватимуть усі питання.

Підсумковий семінар

25.04.2019р. з 10:00 до 12:00 год

Буде проведений підсумковий семінар, з учням 9,10 та 11 класів, шкіл: ЗЗСО І-ІІІ ст. села Старосілля, Мліївський ЗЗСО І-ІІІ ст. села Мліїв та Мліївський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 села Мліїв ім. М.М. Артеменка, де будуть проведені рефлексії попереднього семінару та проведеного дня у сільській раді.