Громадські слухання

Виконавчий комітет Мліївської сільської ради повідомляє про те, що робочою групою з розробки стратегії розвитку Мліївської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019-2026 роки за підтримки  Центру розвитку місцевого самоврядування та Агенції регіонального розвитку Черкаської області завершено формування зазначеного документу.

У звязку з чим розпочато громадські слухання:

Форма громадських слухань: «загально сільські громадські слухання».

Тема громадських слухань: «обговорення Стратегії розвитку Мліївської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2026 роки разом з каталогом технічних завдань на проекти місцевого розвитку на 2019-2022 роки»

Ініціатор громадських слухань: відділ економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Мліївської сільської ради.

Місце проведення: Мліївська сільська рада, вул. Д. Кушніра, 71, с. Мліїв, актова зала

Дата проведення:19.12.2018р.

Час проведення: початок 16:00 годин

Особи що запрошуються: депутати, посадові особи місцевого самоврядування із питань, що стосуються напрямку їх діяльності, мешканці Мліївської сільської об’єднаної громади. (Незареєстровані члени громади беруть участь у слуханнях з правом дорадчого голосу).

Ознайомитись з проектом Стратегії розвитку Мліївської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2026 роки разом з каталогом технічних завдань на проекти місцевого розвитку на 2019-2022 роки можна:

• с. Мліїв, вул. Данила Кушніра, 67, у секретаря Гладкої Юлії Олександрівни;

• с. Старосілля, вул. Грушевського, 2, у ТВО старости Миколаєнко Катерини Миколаївни;

• с. Будо-Орловецька, вул. Франка, 49, у ТВО старости Артеменко Ольги Миколаївни.

• сайті http://mliivska.gromada.org.ua/ у розділі громадські обговорення.