Конкурс на заміщення вакантних посад у Мліївській ОТГ

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та  Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, виконавчий комітет Мліївської сільської ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС  на заміщення вакантних  посад.

Загальний відділ:

–начальник відділу - 1,

- спеціалісти І-ї категорії - 3;

Відділ планування бухгалтерського обліку та звітності:

спеціаліст I-ої категорії – 5;

Юридичний сектор:

– начальник сектору - 1;

Фінансовий сектор:

– спеціаліст I-ої категорії - 1;

Відділ економічного розвитку та інвестиції:

– начальник відділу – 1;

- спеціаліст I-ої категорії - 2;

Відділ містобудування, земельних відносин, ЖКГ:

начальник відділу – 1;

- спеціаліст I-ої категорії - 3;

Відділ з питань надання адміністративних послуг:

– начальник відділу – 1;

- спеціаліст I-ої категорії - 4;

Відділ соціального захисту, освіти, культури та охорони здоров’я:

– начальник відділу;

- спеціалістів I-ої категорії - 5;

Відділ з питань правопорядку, безпеки громадян, цивільного захисту, охорони праці, оборонно-мобілізаційної роботи:

начальник відділу - 1;

- спеціалісти I-ої категорії - 2.

Вимоги до кандидатів на посаду  начальників відділів:    повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних  посадах не менше 3  років  або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Вимоги до кандидатів на посаду спеціалістів відділів: повна або базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра.

Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I або II категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення.

Подати документи для участі в конкурсі та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Мліївської  сільської ради Городищенського району Черкаської області, за адресою: с.Мліїв, вул. Данила Кушніра, 67, телефон для довідок 097-650-46-81

Перелік документів

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії виконавчого апарату сільської ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4x6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному законодавством України.

Секретар ради                                                                       Ю.О.Гладка