У зв’язку з розробкою стратегії розвитку Мліївської сільської об’єднаної територіальної громади на 2018-2025 роки просимо вносити ідеї та пропозиції щодо можливих проектів розвитку Мліївської сільської об’єднаної територіальної громади.

ОГОЛОШЕННЯ

Ідеї та пропозиції просимо надавати в письмовій формі до 29.06.2018 року на адресу:

* с. Мліїв, вул. Данила Кушніра, 67, секретарю Гладка Юлія Олександрівна;

* с. Старосілля, вул. Грушевського, 2, ТВО старости Миколаєнко Катерина Миколаївна;

* с. Будо-Орловецька, вул. Франка, 49, ТВО старости Коваленко Людмила Олександрівна.

Виконавчий комітет Мліївської сільської ради